KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16186195

nr 1618 6195

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Akvarell, bildmått: 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 36x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 maj 2024
kl 18:02:37

4/5 15:20:16 1      Vinnande bud